Kim jesteśmy i co robimy

Dzień dobry,

Jesteśmy małym biznesem rodzinnym. Moje doświadczenie ze zdrową, naturalnie hodowaną żywnością zaczęło się w dzieciństwie. Część mojej rodziny mieszka na wsi, gdzie zawsze jeździłem na wakacje. Tam widziałem jak również uczestniczyłem pomagając w ciężkiej pracy. Niezapomniane smaki owoców rwanych prosto z krzaka, czy marchewki wyciąganej prosto z ziemi i płukanej w strumieniu. Niepowtarzalny smak mleka prosto od krowy, albo wytwarzanych z niego sera lub masła.  Kury, jajka, woda, powietrze...Te smaki z dzieciństwa zostały na zawsze i nie mogłem się przyzwyczaić do jedzenia kupowanego w supermarketach, które w latach dziewięćdziesiątych zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu, niszcząc nie tylko polskich sklepikarzy ale również polskich rolników. Dlatego zacząłem przywozić żywność od rodziny, a później z różnych ciekawych małych gospodarstw. Najpierw robiłem to dla swojej rodziny, później zaraziłem ideą swoich przyjaciół i znajomych i tak to trwa do dziś.

Zawsze chodziło mi po głowie aby rozpocząć inicjatywę polegającą na dystrybucji ekologicznej żywności bezpośrednio od rolników czy producentów. Tak się potoczyło moje życie, że w końcu zacząłem realizować ten pomysł tworząc EKO BAZAREK - rodzinną inicjatywę wraz z Ilonką i dziećmi Danielem i Natalią.

Naszą misją jest dostawa zdrowej, ekologicznej żywności bezpośrednio od zaprzyjaźnionych polskich gospodarstw wprost na Twój stół. Wyznajemy ideę zdrowego i ekologicznego żywienia oraz podtrzymywania polskiej tradycji ekologicznego rolnictwa.

Naszą pasją jest własna produkcja ekologicznej żywności oraz kulinaria. W zdrowym i przepięknym regionie Warmii na kawałku ziemi rozpoczęliśmy w 2013 roku uprawę kilku odmian dyni. Naszym marzeniem jest aby w przyszłości stworzyć ekologiczne gospodarstwo, które będzie służyć nam wszystkim i naszym pokoleniom.

Rozpoczęliśmy z żoną studiować dietetykę co umożliwi nam dzielenie się zdobytą wiedzą w naszych publikacjach oraz profesjonalne doradztwo w wyborze żywności.

Zapraszamy serdecznie na wasz EKO BAZAREK na Żoliborzu wejście od ul. Mickiewicza 22 w głąb podwórza. Tu zobacz na mapie.

Miłego dnia:)

Biuletyn
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach oraz ciekawe artykuły. Dodatkowo otrzymasz 100 pkt na zakupy po zalogowaniu. W każdej chwili możesz zrezygnować wpisując ponownie adres email.
Popularne
Produkty najczęściej kupowane przez naszych klientów :)
Marchewka BIO
Marchewka BIO
4,50 zł
kg
Banany BIO
Banany BIO
10,90 zł
kg
Natka Pietruszki BIO
Natka Pietruszki BIO
4,00 zł
szt
Jabłka BIO
Jabłka BIO
15,00 zł
kg
Avocado Hass BIO
Avocado Hass BIO
7,10 zł
szt
Por BIO
Por BIO
4,00 zł
szt
Burak BIO
Burak BIO
4,80 zł
kg
Brokuł BIO
Brokuł BIO
14,90 zł
kg
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl